Greenwayfood

by Petr Klíma

Opět jsme vařili na Biodožínkách

Opět jsme vařili na Biodožínkách

Rok se s rokem sešel a my jsme se měli opět možnost přemístit z naší základny dejvické restaurace do berounského údolíčka vesnice Nenačovic, abychom Vám na tradičních Biodožínkách předvedli svůj kuchařský um naživo. V nezměněné sestavě z minulého roku, jsme v 11 hodin zahájili naše originální cooking show, ve které jste měli možnost ochutnat ovesnou kulajdu, čočkové leče s tofu a černou solí, salát z topinamburů se zelenou čočkou a sušenými rajčaty a sladkou tečku zde dělal hřejivý dýňový nápoj se zázvorem. Počasí bylo opět objednané na jedničku, žádné velké horko ani déšť, tak jak tomu mám na podzim být. Atmosféra byla skvělá a podle ohlasů z publika avašich zpráv, které od Vás mám na FB a IG vám všem chutnalo, což je pro nás vždy úplně nejdůležitější. Je pravda, že se cooking show již nějak speciálně nepřipravujeme. Je to improvizace, která výborně funguje. Jako minulý rok, jsem si ku pomoci přizval i moji dcerku Julinku, kterou můžete také znát z fotek kuchařek, které jsem vydal.

                                                      

Ten kdo Biodožínky nikdy nenavštívil, by měl také vědět, že je to akce na kterou se vážně vyplatí dojet už z mnoha důvodů. Není to jen krásná příroda a okolí kde se firma nachází, ale také bohatý program, který pro Vás zaměstnanci Countrylife ve svém sídle připravuje. V celém areálu na Vás čekalo mnoho stánku firem se kterými spolupracujeme, nakoupit jste mohli výtečnou bio zeleninu, suroviny a ekologickou kosmetiku kterou znáte z našich prodejen. V hlavním sále Archy se odehrálo hned několik zajímavých přednášek, mohli jste ochutnat spoustu dobrot ve stáncích s rychlým občerstvením, kde nechyběli třeba veganské burgery, hod dogy ale také dožínkový gulášek. v hlavním stanu jste měli možnost vyhrát spoustu lákavých cen v tombole, ve které jsem letos i já bral svůj úděl tak, že jsem měl možnost vylosovat a předat jednu z cen v podobě mojí nové Luštěninové kuchařky i s věnováním, což bylo velice příjemné. Celý program vyvrcholil jak je tomu již pár let zvykem koncertem Maranatha Gospel Choir, který je považován ve svém stylu mezi nejlepší v ČR. Musím říct že je to vždy velký zážitek.

                                                                                                                                                           

Shrnuto podtrženo. Pokud máte rádi přírodu, dobré jídlo, rádi nakupujte zdravé suroviny nebo se o nich chcete dozvědět něco nového, udělejte si příští rok první zářijovou neděli čas a přijďte se za námi podívat na Biodožínky.

Vložit komentář

Dovednosti

Zveřejněno

14.9.2019

Share This