Greenwayfood

by Petr Klíma

KUCHAŘKA pokřtěna a poslána do světa…..

,
KUCHAŘKA pokřtěna a poslána do světa…..

Začátkem září vyšla moje první kuchařka s názvem Zeleninová kuchařka – z farmy přímo na váš stůl. Toto je informace poměrně stará a relativně známá tomu, kdo mě sleduje na blogu, FB či Instagramu. Poprvé jsem ji měl možnost představit na Biodožínkách, o kterých jsem psal v minulém článku, no a dalším velice důležitým úkolem bylo knihu pokřtít.

Pro křest jsem si vybral, jak jinak než naši dejvickou restauraci a datum 13. září. Křest probíhal, vzhledem k menšímu prostoru, na 3 etapy. Vystřídali se zde novináři, manageři Countrylife i kolegové a přátelé.  Nechyběli zde ani sponzoři, včetně ředitele Countrylife pana Jiránka s celou rodinou. Dostavil se také farmář Milan Jambor, o kterém je v knize hodně psáno, nebo třeba včelař Jiří Smolík, na jehož med nedám dopustit. Nakonec nesmím také zapomenout na celý team nakladatelství Smartpress, díky kterému mohla kniha vzniknout. Redakce byla na křtu téměř v plném obsazení a dopomohli také udělat tuto akci tak pěknou jaká byla.

                                                               

Kmotry kuchařky se stali  šéfredaktorka Pravého domácího časopisu Petra Kruntorádová a vizuální umělec a hudebník Milan Cais z kapely Tatabojs. Hodně se mluvilo, debatovalo, ale také pilo a hodovalo. Z fotografií které pořídil opět Jiří Grégr se můžete podívat, jak celá akce probíhala


                        

Vložit komentář

Dovednosti

Zveřejněno

22.9.2017

Share This